ORA Grubu, birinci sınıf ekipman ve materyal kullanımı yanında yetenekli insan kaynakları, uluslararası kalite yönetimi, yenilenen plan ve programlama metotları ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışını temel alarak başarılarını arttırmaya devam etmektedir.

  • ORA Grubu, taahhüdü altındaki projeleri, tasarım aşamasından itibaren yüksek kaliteli servisleriyle taahhüt edilen sürede başarıyla tamamlamaktadır.
  • ORA Grubu, yurt çapındaki özgün yeri ile müşterilerine istikrarlı ve etkin bir uluslararası firmanın desteğini ve güvenini sunar.
  • ORA Grubu, yurt içinde tamamlamış olduğu projelerle, yurt içi ve dışındaki operasyonlarda rekabete açık bir yapıya sahiptir.

Yurt çapında referansları arasında büyük şirketlerin olması şirketin genişleyen vizyonu çerçevesinde, müşterilerine güven ve cesaret vermektedir. Zaman planlaması konusunda şirket, iyi bir itibara sahiptir ve kendi sektöründe en iyiler arasındadır. ORA Grubu, jeopolitik konumu gereğince Avrasya, Ortadoğu, Kafkaslar ve Kuzey Afrika’daki inşaat firmaları arasındaki yerini almaktadır.